Przejdź do treści
UWAGA: MINIMALNA WARTOŚĆ ZAMÓWIENIA 189,00 zł
UWAGA: MINIMALNA WARTOŚĆ ZAMÓWIENIA 189,00 zł
Poland

Język

Förstå beräkning av anoder för fartyg: Hur du skyddar ditt fartyg från korrosion

Zrozumienie obliczeń anod dla statków: Jak chronić swój statek przed korozją

Dowiedz się o znaczeniu anod ofiarnych dla statków i jak nasze usługi w AnodeFactory & Grupie Korozji mogą pomóc Ci obliczyć dokładnie Twoje potrzeby.

Aby utrzymać swój statek w bezpieczeństwie przed korozją i przedłużyć jego żywotność, ważne jest użycie anod ofiarnych. Anody ofiarne są wykonane z metalu, który jest bardziej reaktywny niż metale w kadłubie i systemie napędowym Twojego statku, i działają poprzez korodowanie przed resztą metalowych komponentów statku. Ale jak wiesz, jakie rozmiary i ilości anod Twój statek potrzebuje? Chodzi o dokonanie właściwego obliczenia i projektowania systemu. W tym poście na blogu zbadamy znaczenie anod ofiarnych dla utrzymania statków i jak prawidłowo obliczyć liczbę i rozmiar potrzebnych cynkowych anod dla Twojego statku.

Dlaczego np. cynkowe anody są ważne dla statków? Nawet w środowiskach słonej wody, gdzie korozja jest bardziej prawdopodobna, użycie cynkowych anod może chronić Twój statek przed korozją. Cynkowe anody działają jako metal ofiarny, który koroduje zamiast metalowych komponentów Twojego statku. Bez cynkowych anod kadłub i system napędowy Twojego statku byłyby bardziej podatne na korozję i uszkodzenia, co ostatecznie mogłoby zagrozić bezpieczeństwu i żywotności Twojego statku. Obliczanie cynkowych anod dla statków Aby chronić swój statek za pomocą cynkowych anod, musisz prawidłowo obliczyć odpowiedni rozmiar i liczbę anod potrzebnych dla Twojego statku. Oto jak to zrobić:

  1. Określ powierzchnię kadłuba i systemu napędowego Twojego statku w m2.
  2. Wybierz rozmiar swojego statku i zamów projekt od nas
  3. Otrzymaj kompletny plan anod pokazujący, ile i gdzie powinieneś umieścić swoje anody ofiarne.
Föregående artikel Łóżka anodowe: Klucz do skutecznej ochrony katodowej
Nästa artikel Chroń swoją łódź za pomocą odpowiednich anod

Lämna en kommentar

Kommentarer måste godkännas innan publicering

Obligatoriska fält

Jämför alla produkter

{"one"=>"Välj 2 eller 3 artiklar jämföra med", "other"=>"{{ count }} av 3 artiklar"}

Välj första produkt att jämföra

Välj andra produkt att jämföra

Välj tredje produkt att jämföra

Jämför